Tek platformdan tüm dijital aktivitelerinizi bir orkestra şefi gibi yönetin.

sm_engage

Mesajlarınızı tüm dijital kanallardan en etkin şekilde ulaştırın.

sm_connect

Kitlenizden gelen tüm etkileşimleri tek adresten yönetin.

prf

Müşterilerinizin tercih ettiği şekilde iletişimler sağlayın. 

sm_autoflow

Gelişmiş pazarlama otomasyonu uygularken müşterilerinizi daha iyi tanıyın.

sm_secure

Mobil dolandırıcılıklara karşı en üst seviye güvenlik sağlayın.

ssu

Form ve anketlerle müşterilerinizden değerli geri beslemeler alın.

0

Yerel ve Global Müşteri

Desteğinizle gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Müşterilerimizden

Mehmet Ali ÖZDOĞAN

Müdür Yardımcısı Dijital Bankacılık Bölümü

“ODC ile çalışarak SmartMessage Marketing Platform’u sistemlerimize entegre etmek dijital kanallardaki etkinliğimizi artıran çok önemli bir hamle oldu. SmartMessage Marketing Platform gibi yüksek performanslı merkezi bir aracı kullanmak omnichannel mesajlaşma yönetimini kolaylaştırırken, müşteri deneyiminde gözle görülür iyileştirmelere yol açıyor. Bizim için büyük önem taşıyan regülasyonlar konusunda yine ODC’nin SmartMessage Secure ürününden büyük fayda sağlıyoruz. Söz konusu RegTech ürünü hem müşterilerimizin online işlemlerdeki güvenliğini artırırken hem de regülasyon tabanlı cezalara karşı önlem almamızı sağlıyor. Tüm dijital kanalları tek bir adresten kolayca yönetip, yüksek performans aldığımız SmartMessage Marketing Platform’u artık sistemimizin önemli bir parçası gibi görüyoruz.”

Kerem TATLICI

BT ve ARGE Direktörü

“ODC ile uzun soluklu işbirliğimiz omnichannel pazarlama performansımızı artıran ve daha iyi müşteri deneyimlerine oluşturan gelişmelere yol açtı. Kanal ve kampanya yönetimini basitleştiren ve omnichannel aktivitelerin daha etkili gerçekleştirilmesini sağlayan SmartMessage Marketing Platform, iç sistemlere entegre olma esnekliği ve güvenilir performansı ile fark yaratıyor. Bu açıdan ODC’nin profesyonelliğini ve SmartMessage Marketing Platform’un istikrarını sağlam bir omnichannnel pazarlama ürünü arayan firmalara tavsiye ediyoruz.”

Bengü Sanem KİLKESER

CRM Müdürü

“Yeni bir omnichannel platforma geçerken en iyi alternatifi bulabilmek adına detaylı araştırmalar yaptık ve ODC’nin SmartMessage Marketing Platform ürününde karar kıldık. Sistemimize hızlıca entegre edilen ürün tüm mesaj trafiğimizi kolayca kontrol etmemizi sağladı. Kısa sürede tüm modüllere adapte olduk. Eğer siz de omnichannel mesajlaşma çalışmalarınızı tek bir adresten etkin bir şekilde yönetmek istiyorsanız SmartMessage Marketing Platform sizin için ideal bir ürün olacaktır. Ürünün fonksiyonalitesinin yanı sıra ODC’nin hızlı çözüm üreten pozitif ekibi mükemmel sonuçlara ulaşmamızı sağladı.”

Referanslarımızdan

Bir demo ile omnichannel pazarlamanın avantajlarıyla tanışın.

Bizi arayıp, detaylı bilgi de alabilirsiniz.